KONST / Litografier / Färglitografier 13475103
nr 1347 5103
Louis Nitka
(f. 1940), Sverige
Färglitografier, 2 st, Sverige. Signerad, numrerad 195-upplaga. Bladets mått: 15x12-35x25cm, oramat löst blad
Louis Nitka, fransk-svensk konstnär, illustratör och skämttecknare född 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:29:38
9/9 13:24:16
Louis Nitka
Läs mer om Louis Nitka
Louis Nitka
Läs mer om Louis Nitka
nr 1347 5103
Louis Nitka
(f. 1940), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 14 september 2020 |
| 9/9 13:24:16 | 1 | Vinnande bud |
Louis Nitka